
Замшева жіноча міні сумочка клатч із тисненням чорна сумка для дівчат із натуральної замші(VS)(VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1337(VS)
Замшева жіноча міні сумочка клатч із тисненням чорна сумка для дівчат із натуральної замші(VS)(VS)

Замшева жіноча міні сумочка клатч із тисненням чорна сумка для дівчат із натуральної замші(VS)

Замшева жіноча міні сумочка клатч з тисненням чорна LV, сумка для дівчат із натуральної замші Характеристики: Матеріал: передня стінка - натуральна замша + турецька високоякісна еко-шкіра; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь у комплекті: широкий тканинний; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 23 см; Висота: 14 см; Ширина на основі: 9 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 099 ₴








