
Жіноча міні сумочка рептилія клатч чорна маленька каркасна сумка під рептилію(VS)(VS)
1 100 ₴
875 ₴
- В наявності
- Код: 760С(VS)
Жіноча міні сумочка рептилія клатч чорна маленька каркасна сумка під рептилію(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч рептилія чорна маленька каркасна сумка під рептилію(VS)

Жіноча міні сумочка клатч чорна рептилія, маленька каркасна сумка під рептилію Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміум якості; Якісне рельєфне 3Д тиснення рептилії; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Добре тримає форму навіть у порожньому стані; Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть у загальне відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці по центру, також є внутрішня кишеня під стінку на блискавці; Розміри: Висота: 16 см; Довжина: 21 см; Глибина: 9 см
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч рептилія чорна, маленька каркасна сумка під рептилію |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 875 ₴








