-25%

Жіноча міні сумочка клатч з зайчиком брелоком маленька сумка на плече з кроликом зайчиком(VS)(VS)
1 100 ₴
829 ₴
- В наявності
- Код: 1082(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч з зайчиком брелоком маленька сумка на плече з кроликом зайчиком(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з зайцем брелоком маленька сумка на плече з кроликом зайчиком(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з брелком зайцем, маленька сумка на плече з кроликом зайчиком Характеристики: Матеріал: екошкіра+тканина; Брелок у комплекті; Ширина: 14,5 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 16,5 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Виберіть модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴









