
Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами і жіноча сумочка шкіра повсякденна рожевий(VS)(VS)
1 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1056Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами і жіноча сумочка шкіра повсякденна рожевий(VS)(VS)

Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами і жіноча сумочка шкіра повсякденна рожевий(VS)

Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами, модна та якісна жіноча сумочка шкіра повсякденна Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму; Довжина: 22 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 20 см; Висота ручок: 15 см; Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); Малюнок: вишивка; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами, модна та якісна жіноча сумочка екошкіра повсякденна |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴
