-31%

Жіноча міні сумочка клатч через плече на ланцюжку сумка Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 300 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1094Н(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч через плече на ланцюжку сумка Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч через плече на ланцюжку сумка Трендова міська сумка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Луї Вітон через плече на ланцюжку, люкс якість Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра, відмінно тримає форму; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Довжина: 24 см; Ширина: 8,5 см; Висота: 16 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч Луї Вітон через плече на ланцюжку, сумка люкс-якість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




