-11%

Жіноча міні сумочка клатч замшева шкіряний жіночий ремінь подарунковий комплект набір (VS)(VS)
1 800 ₴
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 1338+Р(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч замшева шкіряний жіночий ремінь подарунковий комплект набір (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч замшева шкіряний жіночий ремінь подарунковий комплект(VS)

Жіноча міні сумочка замшева клатч + шкіряний жіночий ремінь подарунковий комплект набір Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 7,5 см; Висота: 15 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Якісна металева фурнітура. Ремінь – натуральна шкіра; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 230 см |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Колір фурнітури | Виберіть колір |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









