-18%

Жіноча сумка сумка на плече натуральна замша(VS)(VS)
1 200 ₴
979 ₴
- В наявності
- Код: 1409(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка сумка на плече натуральна замша(VS)(VS)

Жіноча сумка сумка на плече натуральна замша(VS)

Жіноча замшева сумка, сумочка на плече натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: 22 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см; Плечовий ремінь у комплетці; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴








