
Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком маленька сумка Чорний з нікелем(VS)(VS)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 1234(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком маленька сумка Чорний з нікелем(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком маленька сумка Чорний з нікелем(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL Характеристики: Матеріал: преміум якості екошкіри; Добре тримає форму; Довжина: 23 см; Ширина на основі: 7,5 см; Висота: 15 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см); Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із нікелем |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 230 см |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече з ланцюжком, маленька сумка YSL |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








