
Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці Світлий з бежевим(VS)(VS)
920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1330(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці Світлий з бежевим(VS)(VS)

Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці Світлий з бежевим(VS)

Жіноча маленька сумочка барило на плече, міні сумка на замочці Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму); Ширина: 13 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлий із рудим |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴






