
Жіноча бананка сумка на груди з ланцюжком міні сумка яскрава(VS)(VS)
950 ₴
729 ₴
- В наявності
- Код: 991(VS)
Жіноча бананка сумка на груди з ланцюжком міні сумка яскрава(VS)(VS)

жіноча бананка сумка на груди з ланцюжком міні сумочка яскрава(VS)

Якісна жіноча бананка сумка на груди з ланцюжком, міні сумочка яскрава Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична. Характеристики Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Ремінець з екошкіри, на карабінах із вставкою ланцюжка; Максимальна довжина ремінця: 95 см (регулюється); Довжина: 23 см; Висота: 17 см; Глибина: 3 см; Металева фурнітура; Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт. Можливо Вас також зацікавлять схожі варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 729 ₴









