
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком стьобана маленька сумка для дівчат жіночий гаманець-клатч(VS)(VS)
750 ₴
675 ₴
- В наявності
- Код: 712(VS)
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком стьобана маленька сумка для дівчат жіночий гаманець-клатч(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком стьобана маленька сумка для дівчат жіночий гаманець-клатч(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком стьобана, маленька сумка для дівчат, модний жіночий гаманець-клатч Характеристики: Матеріал: екошкіра; Ширина: 12 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 19 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 675 ₴









