
Жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1213(VS)
Жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)(VS)

жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)

Якісна жіноча міні сумочка клатч на плече у стилі Пінко стьобана, маленька сумка Pinko пташки Характеристики: Матеріал: мapos;яка екошкіра преміум якості; Довжина: 27 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 19 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 140 см); Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка клатч на плече в стилі Пінко стьобана, маленька сумка Pinko пташки |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 949 ₴









