
Жіноча сумка набір косметичка клатч 2 в 1 під рептилію сумочка на плече шкіра рептилії Коричневий(VS)(VS)
1 620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 904(VS)
Жіноча сумка набір косметичка клатч 2 в 1 під рептилію сумочка на плече шкіра рептилії Коричневий(VS)(VS)

Жіноча сумка набір косметичка клатч 2 в 1 під рептилію сумочка на плече шкіра рептилії Коричневий(VS)

Жіноча сумка набір + косметичка клатч 2 в 1 під рептилію, сумочка на плече в стилі шкіра рептилії Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 31 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 21 см; Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі) Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою . Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Тип призначення | Жіноча сумка набір + клатч косметичка 2 в 1 під рептилію, сумочка на плече в стилі шкіри рептилії |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 620 ₴








