
Жіноча міні сумочка на плече з брелоком маленька сумка жіноча(VS)(VS)
950 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1062(VS)
Жіноча міні сумочка на плече з брелоком маленька сумка жіноча(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка на плече з брелоком маленька сумка жіноча(VS)

Жіноча міні сумочка на плече з брелоком, маленька жіноча сумка Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі; Брелок у комплекті; Висота: 20 см; Ширина: 21 см; Глибина: 11 см; Позитивні якості: Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); Мapos;який та еластичний матеріал, що добре тримає форму; Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече з брелоком, маленька жіноча сумка |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 799 ₴









