
Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)(VS)
1 350 ₴
1 065 ₴
- В наявності
- Код: 893(VS)
Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)

Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече екошкіра чорна, якісна класична маленька сумка для дівчат |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 065 ₴









