
Замшева сумка рептилія чорна сумочка з натуральної замші з тисненням рептилії крокодил(VS)(VS)
1 300 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1370(VS)
Замшева сумка рептилія чорна сумочка з натуральної замші з тисненням рептилії крокодил(VS)(VS)

Замшева сумка рептилія чорна сумочка з натуральної замші з тисненням рептилії крокодил(VS)

Жіноча сумка замшева рептилія чорна, сумочка з натуральної замші з тисненням в стилі рептилії крокодил Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Довжина: 28 см; Ширина на основі: 11 см; Висота: 23 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка рептилія чорна, сумочка з натуральної замші з тисненням у стилі рептилії крокодила |
- Ціна: 1 049 ₴








