
Жіночий міський міні рюкзак класичний чорний з екошкіри маленький рюкзак еко шкіра(VS)(VS)
1 250 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 626(VS)
Жіночий міський міні рюкзак класичний чорний з екошкіри маленький рюкзак еко шкіра(VS)(VS)

Жіночий міський міні рюкзак класичний чорний з екошкіри маленький рюкзак еко шкіра(VS)

Жіночий міський міні рюкзак класичний чорний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок еко шкіра Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: Еко шкіра преміум якості (середньої жорсткості, добре тримає форму, не має стороннього запаху); Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Глибина на основі: 11 см; Лямки регулюються; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 999 ₴









