
Жіноча сумочка на плече шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат Чорний(VS)(VS)
1 200 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1023(VS)
Жіноча сумочка на плече шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат Чорний(VS)(VS)

Жіноча сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат Чорний(VS)

Жіноча сумочка на плече шкіра чорна, якісна класична маленька сумка для дівчат Zara Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 30 см; Висота: 27 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка на плече екошкіра чорна, якісна класична маленька сумка для дівчат Zara |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 049 ₴







