
Жіноча міні сумочка з ведмедем маленька сумка для дівчат з ведмедиком (VS)(VS)
890 ₴
835 ₴
- В наявності
- Код: 1469Ж(VS)
Жіноча міні сумочка з ведмедем маленька сумка для дівчат з ведмедиком (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка з ведмедем маленька сумка для дівчат з ведмедиком(VS)

Жіноча міні сумочка з ведмедем, маленька сумка для дівчат з ведмедиком Матеріал: Якісна та щільна екошкіра; Висота: 20 см; Ширина: 17 см; Глибина: 8 см; Позитивні якості: Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); Мapos;який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 170 см |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 835 ₴









