
Жіноча сумка слінг на плече Бананка міні сумочка для дівчини Кавовий(VS)(VS)
750 ₴
- В наявності
- Код: 1288К(VS)
Жіноча сумка слінг на плече Бананка міні сумочка для дівчини Кавовий(VS)(VS)

Жіноча сумка слінг на плече Бананка міні сумочка для дівчини Кавовий(VS)

Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Еко Шкіра; Довжина: 23,5 см; Ширина основи: 6,5 см; Висота: 20,5 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кавовий |
- Ціна: 750 ₴



