
Велика жіноча сумка Трендова міська сумка(VS)(VS)
900 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 311(VS)
Велика жіноча сумка Трендова міська сумка(VS)(VS)

Велика жіноча сумка Трендова міська сумка(VS)

Велика жіноча сумка Характеристики: Матеріал: високоякісна шкіра ПУ, відмінно тримає форму навіть у не наповненому стані; Довжина: 31 см; Висота: 26 см; Товщина на основі: 13 см; У комплекті є довга ручка на плечі! Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 749 ₴





