Жіноча міні сумочка з вишивкою квітами маленька жіноча сумка з квітками (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка з вишивкою квітами маленька сумка жіноча з квіточками(VS)

Жіноча міні сумочка з вишивкою квітами, маленька сумка жіноча з квіточками Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму; Плечовий ремінь у комплекті; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється на менший за потреби); Довжина: 23 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 16 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 850 ₴










