
Жіноча міні сумочка клатч на плече молочна сумка на ланцюжку з пташками Рожевий (VS)(VS)
950 ₴
- В наявності
- Код: 771(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч на плече молочна сумка на ланцюжку з пташками Рожевий (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече молочна сумка на ланцюжку з пташками пінко Рожевий(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече в стилі Pinko, молочна сумка на ланцюжку з пташками Пінк Характеристики Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра; Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина на основі: 8 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









