-18%

Жіноча міні сумочка клатч плетена солом'яна маленька шестигранна сумка(VS)(VS)
850 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 652(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч плетена солом'яна маленька шестигранна сумка(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч плетена соломapos;яна маленька шестигранна сумка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч плетена соломapos;яна маленька шестигранна сумка Характеристики: Довжина плечового ременя: 130 см; Плечовий ремінь: ланцюжок (входить до комплекту); Довжина нижньої основи: 12 см; Довжина по центру: 21 см; Висота: 19 см; Ширина на основі: 6 см; Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Солома |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









