
Замшева жіноча міні сумочка клатч з підковою міні сумка на ланцюжку з натуральної замші (VS)(VS)
1 200 ₴
959 ₴
- В наявності
- Код: 1197(VS)
Замшева жіноча міні сумочка клатч з підковою міні сумка на ланцюжку з натуральної замші (VS)(VS)

Замшева жіноча міні сумочка клатч з підковою міні сумка на ланцюжку з натуральної замші(VS)

Замшева жіноча міні сумочка клатч з підковою в стилі Гучі, міні сумка на ланцюжку з натуральної замші Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра (добре тримає форму); Фурнітура: металева; Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина з верхньої основи: 8 см; Плечовий ремінь у комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча мінісумочка клатч із підковою в стилі Гучі, мінісумка на ланцюжку з натуральної замші |
- Ціна: 959 ₴







