-30%

Жіноча сумка клітина велика сумочка на 3 відділи у клітинку (VS)(VS)
1 350 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1214(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка клітина велика сумочка на 3 відділи у клітинку (VS)(VS)

жіноча сумка клітина велика сумочка на 3 відділи у клітинку(VS)

Якісна жіноча сумка клітина, велика сумочка на 3 відділи в клітинку Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Якісна підкладка (не поліестер); Довжина: 32 см; Ширина на основі: 11,5 см; Висота: 27 см; Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі) Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою . Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча сумка в стилі Луї Вітон карта, велика сумочка на 3 відділи в клітинку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









