
Жіноча шкіряна міні сумка клатч із пташками сумочка натуральна шкіра(VS)(VS)
2 361,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1113(VS)
Жіноча шкіряна міні сумка клатч із пташками сумочка натуральна шкіра(VS)(VS)

Жіноча шкіряна міні сумка клатч з пташками натуральна шкіра(VS)

Жіноча шкіряна міні сумка клатч у стилі Pinko з пташками, сумочка Пінко пташки натуральна шкіра Характеристики Матеріал: натуральна шкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжок+шкіра; Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина на основі: 8 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 361,15 ₴








