-20%

Жіноча бананка месенджер на груди(VS)(VS)
550 ₴
439 ₴
- В наявності
- Код: 197(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча бананка месенджер на груди(VS)(VS)

Жіноча бананка месенджер на груди(VS)

Жіноча бананка месенджер на груди Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 12 см; Довжина: 25 см; Ширина основи: 8 см; Переваги: Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Тип сумки | Бананка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Вікова група | Універсальний |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴









