
Жіноча маленька сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону Пудровий (VS)(VS)
690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1189(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча маленька сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону(VS)(VS)

Жіноча сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону(VS)

Жіноча маленька сумочка клатч на плече, міні гаманець для телефону Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 19 см; Висота: 11 см; Глибина: 4,5 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка клатч на плече, мінісумка-шумка-шумка для телефона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

