
Жіноча сумка з вишивкою Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 250 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 342(VS)
Жіноча сумка з вишивкою Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча сумка з вишивкою Трендова міська сумка(VS)

Жіноча сумка з вишивкою Характеристики: Матеріал: якісна шкіра ПУ, відмінно тримає форму; Довжина: 21 см; Ширина: 11 см; Висота: 16 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 949 ₴









