-22%

Замшева жіноча сумочка з тисненням міні сумка для дівчат натуральна замша чорна(VS)(VS)
1 350 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1301(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшева жіноча сумочка з тисненням міні сумка для дівчат натуральна замша чорна(VS)(VS)

Замшева жіноча сумочка з тисненням міні сумка для дівчат натуральна замша чорна(VS)

Жіноча замшева сумочка стиль Луї Вітон з тисненням, міні сумка для дівчат натуральна чорна замша Характеристики: Матеріал: передня стінка - натуральна замша + високоякісна турецька еко-шкіра; Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумочка стиль Луї Вітон із тисненням, мінісумка для дівчат натуральна замша чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








