-11%

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Трендова міська сумка(VS)(VS)
900 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1032(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Трендова міська сумка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміум якості; Якісне рельєфне 3Д тиснення рептилії; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Добре тримає форму навіть у порожньому стані; Одне наскрізне відділення (дві кишені ведуть у загальне відділення) розділене перегородкою-кишенею на блискавці по центру, також є внутрішня кишеня під стінку на блискавці; Розміри: Висота: 16 см; Довжина: 24 см; Глибина: 8,5 см ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







