Сумка на плече Жіноча сумка Трендова міська сумка(VS)(VS)

сумка на плече жіноча сумка Трендова міська сумка(VS)

Якісна жіноча сумка стиль Луї Вітон, сумочка на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна турецька екошкіра; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 29 см; Довжина: 26 см; Ширина основи: 11 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 321,65 ₴









