-20%

Велика сумка під рептилію з декоративним замком чорна Сумочка на плече рептилія (VS)(VS)
1 500 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1404(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика сумка під рептилію з декоративним замком чорна Сумочка на плече рептилія (VS)(VS)

Велика жіноча сумка під рептилію з декоративним замком чорна Сумочка на плече крокодил рептилія(VS)

Велика жіноча сумка під рептилію з чорним декоративним замком. Сумочка на плече рептилія крокодил замочок Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: 32 см; Ширина на основі: 14 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі) Оплата і доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою . Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика сумка під рептилію з декоративним замком чорна. Сумочка на плече рептилія крокодила замочок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








