
Класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка шкіра Туреччина Білий(VS)(VS)
1 100 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1023Н(VS)
Класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка шкіра Туреччина Білий(VS)(VS)

класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка еко шкіра Туреччина Білий(VS)

Якісна класична жіноча сумка чорна, велика жіноча сумочка шкіра Туреччина Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 30 см; Висота: 27 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
| Тип призначення | Якісна класична жіноча сумка в стилі Зара чорна, велика жіноча сумочка Zara екошкіра Туреччина |
- Ціна: 1 049 ₴






