
Жіноча сумка чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумка зміїна (VS)(VS)
1 600 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 817(VS)
Жіноча сумка чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумка зміїна (VS)(VS)

Жіноча сумка чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумка зміїна(VS)

Замшева сумка жіноча рептилія на плече, якісна сумочка з ручками в стилі рептилії натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Довжина: 32 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 28 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 299 ₴









