
Замшева сумка жіноча під рептилію чорна сумочка рептилія натуральна замша екокожа(VS)(VS)
1 300 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1212(VS)
Замшева сумка жіноча під рептилію чорна сумочка рептилія натуральна замша екокожа(VS)(VS)

Замшева сумка жіноча під рептилію чорна сумочка рептилія натуральна замша екошкіра(VS)

Замшева сумка жіноча під рептилію, чорна сумочка рептилія натуральна замша + екошкіра Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Довжина: 30 см; Ширина на основі: 14 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева сумка під рептилію, чорна сумочка рептилія натуральна замша + екошкіра |
- Ціна: 1 149 ₴









