
Жіноча міні сумка через плече під рептилію сумка еко шкіра зміїна (VS)(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 650(VS)
Жіноча міні сумка через плече під рептилію сумка еко шкіра зміїна (VS)(VS)

Жіноча міні сумка через плече під рептилію сумочка зміїна еко шкіра(VS)

Жіноча міні сумка через плече під рептилію, сумочка зміїна еко шкіра модна, стильна сумочка на плече під шкіру крокодила, 2 ремінці в комплекті Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра, добре тримає форму; У комплекті 2 ремінці, як на фото; Максимальна довжина плечового ременя довгого: 120 см; Висота: 21 см; Довжина: 25 см; Ширина основи: 10 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Тип призначення | Жіноча мінісумка через плече під рептилію, сумочка зміїна екошкіра модна |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 949 ₴








