
Жіноча міні сумка з короною через плече маленька сумочка для дівчат еко шкіра корона Хакі(VS)(VS)
500 ₴
- В наявності
- Код: 226(VS)
Жіноча міні сумка з короною через плече маленька сумочка для дівчат еко шкіра корона Хакі(VS)(VS)

Жіноча міні сумка з короною через плече маленька сумочка для дівчат еко шкіра корона Хакі(VS)

Жіноча міні сумка з короною Матеріал: якісна ПУ шкіра; Довжина: 17 см; Товщина: 8 см; Висота: 14 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 500 ₴


