
Жіноча сумка з віночком брелоком чорна сумочка для дівчат з пензликом Трендова міська сумка (VS)(VS)
1 300 ₴
1 079 ₴
- В наявності
- Код: 1517(VS)
Жіноча сумка з віночком брелоком чорна сумочка для дівчат з пензликом Трендова міська сумка (VS)(VS)

Жіноча сумка з віночком брелокм чорна сумочка для дівчат з пензликом Трендова міська сумка(VS)

Жіноча сумка з віночком Брелок стиль Зара чорна, сумочка для дівчат Zara з пензликом Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: низ – 27 см, верх – 34 см; Висота: 24 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з віночком брелоком стиль Зара чорна сумочка для дівчат Zara з пензликом |
- Ціна: 1 079 ₴








