Сумка набір 4 в 1 комплект сумочка клатч візитниця на плече брелок(VS)(VS)

Жіноча сумка набір 4 в 1 комплект сумочка клатч візитниця на плече брелок(VS)

Жіноча сумка набір 4 в 1 комплект клатч візитниця на плече + брелок Характеристики: Матеріал: Екошкіра; Фурнітура: метал; Комплектація: Велика сумка, міні-сумочка, клатч, візитниця; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті (ремінь один, можна перестебнути з однієї сумки на іншу); Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Брелок у комплекті; Розміри: Велика сумка: довжина – 24 см; висота – 24 см; глибина: 10 см; висота ручок – 14 см; Маленька сумочка: довжина – 19 см; висота – 16 см; глибина: 6 см; Клатч: довжина – 18 см; висота – 14 см; глибина: 1 см; Візитниця: ширина – 8 см; висота – 11,5 см; товщина: 1 см; ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 200 ₴










