
Жіноча сумка на плече чорна жіноча сумочка еко шкіра біла Чорно-біла(VS)(VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 612ЧБ(VS)
Жіноча сумка на плече чорна жіноча сумочка еко шкіра біла Чорно-біла(VS)(VS)

Жіноча стильна сумка на плече біло-чорна різнокольорова сумка жіноча еко шкіра біла Чорно-біла(VS)

Жіноча стильна сумка на плече біло-чорна різнобарвна, жіноча сумочка шкіра біла чорна, стильний зовнішній вигляд Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму за рахунок каркаса; Довжина: 32 см; Ширина на основі: 14 см; Висота: 21 см; Висота ручок: 14 см; Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 099 ₴









