
Жіноча сумка замшева чорна через плече під рептилію жіноча сумочка крокодил натуральна замша(VS)(VS)
1 600 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 1402(VS)
Жіноча сумка замшева чорна через плече під рептилію жіноча сумочка крокодил натуральна замша(VS)(VS)

Жіноча сумка замшева чорна через плече під рептилію жіноча сумочка крокодил натуральна замша(VS)

Жіноча сумка замшева чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодил натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 29 см; Довжина: 26 см; Ширина основи: 11 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодила натуральна замша |
- Ціна: 1 299 ₴








