-20%

Чоловічий гаманець портмоне з ковбоєм натуральна шкіра коричневий(VS)
750 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 707КБ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець портмоне з ковбоєм натуральна шкіра коричневий(VS)

Чоловічий гаманець портмоне з ковбоєм натуральна шкіра коричневий(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне з ковбоєм натуральна коричнева шкіра Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Висота: 9,5 см; Довжина: 11,5 см; Товщина: 2,5 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gubintu |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний гаманець портмоне з ковбоєм натуральна шкіра коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






