
Жіночий гаманець портмоне клатч для дівчат з листочками Пудровий(VS)
600 ₴
425 ₴
- В наявності
- Код: 348Н(VS)
Жіночий гаманець портмоне клатч для дівчат з листочками(VS)

Жіночий гаманець модний клатч портмоне для дівчат з листочками(VS)

Якісний жіночий гаманець клатч, модний портмоне для дівчат з листочками Характеристики: Матеріал: екошкіра; Ширина: 9,5 см; Товщина: 3,5 см; Висота: 19 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 425 ₴


