Чоловічий шкіряний гаманець чорний портмоне(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне Армані чорний (VS)

Чоловічий шкіряний гаманець портмоне люкс якість Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Фірмове тиснення логотипу; Закривається на магніт; Висота: 9 см; Довжина: 11 см; Товщина: 2,5 см; Монетниця всередині; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 120 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий гаманець портмоне люкс якість стиль Лакоста Крокодил, чоловіче портмоне на магніті Lacoste |
- Ціна: 1 890 ₴








