Модний жіночий гаманець з бантиком блакитний (VS)

Модний жіночий гаманець з бантиком блакитний (VS)

Модний жіночий гаманець з бантиком блакитний Каркас - металевий; Матеріал: якісна ПУ шкіра; Колір блакитний; Довжина: 18 см; Ширина: 10 см; Висота: 2,7 см; Дана модель також в наявності у кольорах: ПЕРСИК, ШОКОЛАД, Червоний, ЧОРНИЙ, СИНІЙ, ЧЕРВОНИЙ, РОЖОВИЙ, М'ЯТА Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі ! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 607,50 ₴




