
Чоловічий клатч портмоне Світло-коричневий(VS)
700 ₴
- В наявності
- Код: 494(VS)
Чоловічий клатч портмоне Світло-коричневий(VS)

Чоловічий клатч портмоне Baellery Світло-коричневий(VS)

Чоловічий клатч портмоне Baellery Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра - це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Ремінець на руку в комплекті; Висота: 11 см; Довжина: 19 см; Товщина: 3 см; Переваги: 6 відділень для карток; Зручний відділ для розміщення телефону (діагональ до 5 дюймів); Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 256 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 270 |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 700 ₴
