
Жіночий клатч гаманець Яскраво-рожевий (VS)
425 ₴
- В наявності
- Код: 348(VS)
Жіночий клатч гаманець(VS)

Жіночий клатч гаманець(VS)

Жіночий клатч гаманець Характеристики: Матеріал: Якісна шкіра ПУ; Висота: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 3,5 см; Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Яскраво-рожевий |
- Ціна: 425 ₴





