Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру гаманець сумка на ремінці (VS)

Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру гаманець сумка на ремінці (VS)

Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Ремінець на руку в комплекті; Висота: 17 см; Довжина: 25,5 см; Товщина: 3,5 см; Переваги:; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 673,65 ₴









